Single Switch Changeover
Details
A single switch with a changeover feature, with frame and a unit.
- 1-pole
- In: 250V
- 16A
Specifications
| SKU | 500041 |
| Model name | BE5890-1c |
| EAN | 7332640017890 |
| Color | Chrome |
| Material | Plastic |
| Voltage | 250 V |
| Width | 60 mm |
| Height | 60 mm |
| SKU | 500042 |
| Model name | BE5890-1ms |
| EAN | 7332640017906 |
| Color | Matte Silver |
| Material | Plastic |
| Voltage | 250 V |
| Width | 60 mm |
| Height | 60 mm |
| SKU | 500043 |
| Model name | BE5890-1v |
| EAN | 7332640017913 |
| Color | White |
| Material | Plastic |
| Voltage | 250 V |
| Width | 60 mm |
| Height | 60 mm |
| SKU | BE5890-0 |
| Material | Plastic |
| Voltage | 250 V |
| Width | 60 mm |
| Height | 60 mm |
| Color | Chrome, Matte Silver, White |

