Upper roller for pivoting bow roller P1308
Model: RollerP1308 | SKU: 8411
$62.50
Few in stock
Details
Upper roller for pivoting bow roller P1308. Axis and bolts included.
Specifications
| SKU | 8411 |
| Model name | RollerP1308 |
| EAN | 7332640014868 |
| Material | Rubber |
| Diameter | 55 mm |
| Width | 60 mm |
| Color | Black |
| Groove width | 14,8 mm |

