Vega Lins Downlight
Details
- IP66, watertight
- 50° light scattering
- Available in chrome, matt silver, and white
- Power consumption is 1W
Specifications
| SKU | 2262 |
| Model name | 9692mk |
| EAN | 7332640000403 |
| Color | Matte Silver |
| Downlight series | Vega |
| Voltage | 12 V |
| Power consumption | 1W |
| Lumen | 64 lm |
| IP security degree | IP66 |
| Glass type | Opaque |
| Dimmable | Yes |
| Kelvin | 3000k |
| Onboard light switch | No |
| CRI | > 80 |
| Light source | LED |
| Hole diameter | 60 mm |
| Beam angle | 50° |
| SKU | 2261 |
| Model name | 9692v |
| EAN | 7332640000410 |
| Color | White |
| Downlight series | Vega |
| Voltage | 12 V |
| Power consumption | 1W |
| Lumen | 64 lm |
| IP security degree | IP66 |
| Glass type | Opaque |
| Dimmable | Yes |
| Kelvin | 3000k |
| Onboard light switch | No |
| CRI | > 80 |
| Light source | LED |
| Hole diameter | 60 mm |
| Beam angle | 50° |
| SKU | 2263 |
| Model name | 9692c |
| EAN | 7332640010402 |
| Color | Chrome |
| Downlight series | Vega |
| Voltage | 12 V |
| Power consumption | 1W |
| Lumen | 64 lm |
| IP security degree | IP66 |
| Glass type | Opaque |
| Dimmable | Yes |
| Kelvin | 3000k |
| Onboard light switch | No |
| CRI | > 80 |
| Light source | LED |
| Hole diameter | 60 mm |
| Beam angle | 50° |
| SKU | 9692-0 |
| Downlight series | Vega |
| Voltage | 12 V |
| Power consumption | 1W |
| Lumen | 64 lm |
| IP security degree | IP66 |
| Glass type | Opaque |
| Dimmable | Yes |
| Kelvin | 3000k |
| Onboard light switch | No |
| CRI | > 80 |
| Light source | LED |
| Hole diameter | 60 mm |
| Color | Chrome, Matte Silver, White |
| Beam angle | 50° |

