Super Dot Spotlight
$21.25
Manufactured on demand – ships in 2-3 weeks
Details
Spotlighting – the details are everything.
- Warm white light
- Transparent, discreet luminaire
- IP67, water resistant
- Power consumption is 0,6W
Specifications
| SKU | 2584 |
| Model name | 8880 |
| EAN | 7332640012611 |
| Voltage | 12 V |
| Power consumption | 0.6W |
| Lumen | 50 lm |
| IP security degree | IP67 |
| Light source | LED |

