Single Switch Retractive – Frame & unit
SKU: BE5880-1
Details
Retractive single switch, with frame and a unit.
- 1-pole
- In: 250V
- 16A
Specifications
| SKU | 500035 |
| Model name | BE5880-1c |
| EAN | 7332640017838 |
| Color | Chrome |
| Material | Plastic |
| Voltage | 250 V |
| Width | 60 mm |
| Depth | 18mm |
| Height | 60 mm |
| SKU | 500036 |
| Model name | BE5880-1ms |
| EAN | 7332640017845 |
| Color | Matte Silver |
| Material | Plastic |
| Voltage | 250 V |
| Width | 60 mm |
| Depth | 18mm |
| Height | 60 mm |
| SKU | 500037 |
| Model name | BE5880-1v |
| EAN | 7332640017852 |
| Color | White |
| Material | Plastic |
| Voltage | 250 V |
| Width | 60 mm |
| Depth | 18mm |
| Height | 60 mm |
| SKU | BE5880-1 |
| Material | Plastic |
| Voltage | 250 V |
| Width | 60 mm |
| Depth | 18mm |
| Height | 60 mm |
| Color | Chrome, Matte Silver, White |

