Plastic washer for M10 bolt
Model: P1064 | SKU: 1582
$1.88
More than 10 units in stock
Details
Plastic washer for anchor bolt, item number 1507/P1302, with a diameter of 22mm and a hole diameter of 10mm.
Specifications
| SKU | 1582 |
| Model name | P1064 |
| EAN | 7332640010983 |
| Material | Plastic |
| Diameter | 22 mm |
| Hole diameter | 10 mm |
| Tube wall thickness (WT) | 2 mm |
| Color | Black |
