Aluminium LED profile 12V 4000K 1000mm
Model: 9280-4000-12 | SKU: 8372
$81.88
More than 10 units in stock
Specifications
| SKU | 8372 |
| Model name | 9280-4000-12 |
| EAN | 7332640014714 |
| Material | Aluminum + PC |
| Voltage | 12 V |
| Power consumption | 10W / meter |
| Lumen | 700 lm/m |
| IP security degree | IP68 |
| Glass type | Opaque |
| Dimmable | Yes |
| Integrated dimmer | No |
| Kelvin | 4000k |
| CRI | > 80 |
| Light source | LED |
| Length | 1000 mm |
| Width | 17,3 mm |
| Height | 9 mm |
